طرح رجب تا غدیر

photo_2016-06-26_11-10-27

برگزاری طرح سراسری «از رجب تا غدیر»
دبیر انجمن نهج‌البلاغه دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب از برگزاری طرح سراسری «از رجب تا غدیر» از سوی دانشگاه پیام نور و امکان شرکت تمامی اقشار جامعه در آن خبر داد.
رقیه موسوی آذر، دبیر انجمن نهج‌البلاغه دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، از برگزاری طرح سراسری «از رجب تا غدیر» خبر داد و در مورد آن گفت: این طرح از طریق انجمن دانشجویی دانشگاه با همیاری بنیاد نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.
وی افزود: دومین دوره این طرح با محوریت کتابی تحت عنوان «پندهای کوتاه از نهج‌البلاغه» تألیف سیدجمال‌الدین دین‌پرور و لوح فشرده خطبه همام با عنوان «از پارسایان بگو» برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند آن را از بنیاد نهج‌البلاغه و یا نمایشگاه قرآن تهیه کنند.
موسوی با بیان اینکه این مسابقه سراسری است و همه افراد جامعه می‌توانند در آن شرکت کنند، گفت: ۲۵ تیرماه زمان برگزاری آزمون است و ثبت نام تا یک هفته قبل از برگزاری آزمون انجام می‌شود. مسابقه نیز به‌ صورت حضوری و در دانشگاه پیام نور واحد تهران مرکز برگزار می‌شود.
وی در مورد شیوه‌های ثبت نام در این طرح، اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند به‌صورت حضوری در نمایشگاه قرآن ثبت نام کنند و یا با شماره‌های ۸۸۹۱۱۷۷۱ و ۰۹۱۹۷۳۹۷۸۴۴ تماس بگیرند.
دبیر انجمن نهج‌البلاغه دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب درباره محور ویژه این طرح، بیان کرد: این طرح یک بخش خلاق هم دارد، علاقه‌مندان به شرکت در این بخش با هر نوع فعالیتی که در حوزه نهج‌البلاغه باشد شامل خوشنویسی، طرح روی سفال، نقاشی، کاریکاتور و … می‌توانند شرکت کنند.
موسوی با بیان اینکه مراسم اهدای جوایز نیز همزمان با جشن عید غدیر خواهد بود، به جوایز بخش کتابخوانی اشاره کرد و گفت: به نفر اول یک میلیون تومان، نفر دوم هفتصد هزار تومان، نفر سوم پانصد هزار تومان اهدا می‌شود، همچنین تا نفر پانزدهم جوایزی دریافت خواهند کرد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

به معادله امنیتی پاسخ دهید *